Elismerésünk!

Sok nagykárolyi és vidékbeli kiváló szereplője volt a Mikes Kelemenről elnevezett magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny megyei szakaszának. Íme, a teljes névsor.

Az országos döntőben 11 Szatmár megyei diák fog szerepelni.

Ötödik osztályosok

  • Gyerkes Fruzsina Kalazanci Szent József Líceum, Nagykároly Miklósi Blanka 9,20 III. díj
  • Tallián Franciska Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 9,00 Dicséret
  • Mák Andor Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,75 Dicséret
  • Mezei Rebeka Panna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 8,60 Dicséret
  • Oniga Teodóra Bălcescu Petőfi Általános Iskola Fehér Laura 8,50 Dicséret
  • Rákóczi Krisztina Túrterebesi Általános Iskola Kása Boglárka 8,50 Dicséret
  • Pintea Csongor Bălcescu Petőfi Általános Iskola Fehér Laura 8,40
  • Brancz Henrietta Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,30
  • Csongrád Alexa Kalazanci Szent József Líceum, Nagykároly Miklósi Blanka 8,30
  • Filip Izabella Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,30
  • Balogh Roland Péter Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,25
  • Gnándt Brenda Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,20
  • Sáierli Hanna Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,10
  • Bogdan Márk Dávid Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 7,80
  • Kovács Dóra Bălcescu Petőfi Általános Iskola Fehér Laura 7,70
  • Renn Barbara-Jázmin Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 7,70
  • Tódor Tímea Református Gimnázium Lovász Erzsébet 7,70
  • Toma Tamara Kaplonyi Fényi István Általános Iskola Lászlóffy Csaba Zsolt 7,70
  • Matuz Anna Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,60
  • Suhó Tímea Erika Dobrai Győrfi Endre Általános Iskola Kallós Anna Mónika 7,60
  • Lugosi Odett Szamoskrassói Bem József Általános Iskola Erdei-Árva Erika 7,50
  • Sándor Francseszka Patrícia Vámfalusi Általános Iskola Kása Enikő 7,40
  • Sipos Rhodé Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,40
  • Böszörményi Lilla Református Gimnázium Lovász Erzsébet 7,30
  • Kovács Bianka Szamosdarai Általános Iskola Versényi Krisztina 7,30
  • Árvai Zsolt Református Gimnázium Lovász Erzsébet 7,15
  • Nyegre Gergő Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,15
  • Horneac Eszter Bălcescu Petőfi Általános Iskola Fehér Laura 7,10
  • Porombovits Alexandra Jennifer Túrterebesi Általános Iskola Kása Boglárka 7,10
  • Tamás Alexandra Szamosdarai Általános Iskola Versényi Krisztina 7,05
  • Debreczeni Rebeka Kaplonyi Általános Iskola Lászlóffy Csaba Zsolt 7,00
  • Heim Bíborka Bălcescu Petőfi Általános Iskola Fehér Laura 7,00
  • Balogh Anett Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 6,80
  • Gombos Barbara Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 6,60
  • Kallós Krisztina Református Gimnázium Lovász Erzsébet 6,60
  • Mali Melánia Natália Vámfalusi Általános Iskola Kása Enikő 6,50
  • Király Tamás Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 6,40
  • Gaál Bianka Lenke Sándorhomoki Általános Iskola Hudák Mária 6,35
  • Jámbor Joel Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 6,20
  • Leményi-Papp Laura Virág Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 6,20
  • Fazakas Tamás Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 6,10
  • Kádár Barbara Sándorhomoki Általános Iskola Hudák Mária 6,10
  • Bíró Henrietta Sándorhomoki Általános Iskola Hudák Mária 6,00
  • Kiss Antónia Patrícia Sándorhomoki Általános Iskola Hudák Mária 5,00

Hatodik osztályosok

  • Láng Blanka Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 9,60 I. díj
  • Kabos Tímea 10-es Számú Általános Iskola Tivadar Melinda 9,40 II. díj
  • Csobi Blanka Barbara Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 9,10 III. díj
  • Czier Fanni Kalazanci Szent József Róm. Kat. Líceum Pinkovszki Melinda 9,00 Dicséret
  • Tóth Vivien Kamilla 10-es Számú Általános Iskola Rus Annamária 8,85 Dicséret
  • Gábor Boglárka Evelyn 10-es Számú Általános Iskola Tivadar Melinda 8,80 Dicséret
  • Héjja Irisz Hanna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Czier Andrea 8,80 Dicséret
  • Versényi Nóra Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 8,70 Dicséret
  • Kalocsai Petra Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,65 Dicséret
  • Muszka Gergő Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,60 Dicséret
  • Sárvári Zsófia Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,60 Dicséret
  • Barkóczi Zsófia Ion Creanga Általános Iskola Csucsák Julianna 8,55 Dicséret
  • Demeter Hanna Kalazanci Szent József Róm. Kat. Líceum Pinkovszki Melinda 8,55 Dicséret
  • Érseki Benjámin Ion Creanga Általános Iskola Csucsák Julianna 8,55 Dicséret
  • Szerény Eszter 10-es Számú Általános Iskola Tivadar Melinda 8,55 Dicséret
  • Szabó Barbara Sárközújlaki Petőfi Sándor Általános Iskola Kása Enikő 8,50 Dicséret
  • Kállay Zselyke Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,45
  • Kun Dorottya Börvelyi Általános Iskola Végh Ibolya 8,45
  • Suták István Mikolai Gellért Sándor Általános Iskola Bohonyi Imola 8,25
  • Sarkantyus Nikolett Kaplonyi Általános Iskola Lászlóffy Csaba Zsolt 8,20
  • Kovács Dolores Sárközújlaki Petőfi Sándor Általános Iskola Kása Enikő 8,15
  • Lovász Tamás Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 8,10
  • Matkó Vivien Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 8,10
  • Nagy-Kis Fanni Bogdándi Petri Mór Általános Iskola Szabó Zita 8,05
  • Orosz Ármin Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,05
  • Csapó-Ilyes Panna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Czier Andrea 8,00
  • Koczán Zsófia Túrterebesi Általános Iskola Kása Boglárka 7,80
  • Tyukodi Viktória Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 7,80
  • Bakó Dorottya Kalazanci Szent József Róm. Kat. Líceum Pinkovszki Melinda 7,70
  • Nagy Ádám Balázs Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 7,70
  • Csáki Kristóf Börvelyi Általános Iskola Végh Ibolya 7,65
  • Czeili Regina Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,55
  • Poszet Réka Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,50
  • Tasi Renáta Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 7,30
  • Barna Tünde Mikolai Gellért Sándor Általános Iskola Bohonyi Imola 7,05
  • Balog Virág Brigitta Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 7,00
  • Kulcsár Emma Zsuzsanna Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 7,00
  • Mihály Petra Bogdándi Petri Mór Általános Iskola Szabó Zita 7,00
  • Pataki Édua Tamara Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 6,90
  • Mihály Hannah Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 6,80

Hetedik osztályosok

  • Kabai Tünde Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Heinrich Andrea 9,60 I. díj
  • Sztankovics Alexandra Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 9,30 II. díj
  • Nichita Noémi Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 9,20 III. díj
  • Deák Enikő Gréta Kökényesdi Általános Iskola Kallós Orsolya-Enikő 8,60 Dicséret
  • Lengyel Ottó Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 8,60 Dicséret
  • Balog Alexandra Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,40
  • Ianuczas Viktória Óvári Általános Iskola Vas Edith 8,30
  • Illés Tamara Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,30
  • Pósz Patrícia Kalazanci Szent József Róm. Kat. Líceum Pinkovszki Melinda 8,30
  • Cseh Gerda Vámfalusi Általános Iskola Gázsa Tünde 8,00
  • Tyukodi Viktória Kalazanci Szent József Róm. Kat. Líceum Pinkovszki Melinda 8,00
  • Fazakas Barnabás Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 7,70
  • Hám Endre Kaplonyi Fényi István Általános Iskola Lászlóffy Csaba Zsolt 7,50
  • Kovács Anett 10-es Számú Általános Iskola Rus Annamária 7,40
  • Kasa Petra Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,20
  • Krakkó Fanni Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 7,10
  • Balog Barbara Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,00
  • Dávid Kristóf Avasújvárosi Általános Iskola Gázsa Tünde 7,00
  • Gál Zsuzsanna Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 7,00
  • Polgár Evelin Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 7,00
  • Barabás Levente Avasújvárosi Általános Iskola Gázsa Tünde 6,80
  • Dobrán Denise Kalazanci Szent József Róm. Kat. Líceum Pinkovszki Melinda 6,80
  • Kaszta Beatrix Hadadnádasdi Általános Iskola Szabó Mónika 6,70
  • Sós Dávid Hadadnádasdi Általános Iskola Szabó Mónika 6,65
  • Zab Fanni Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 6,60
  • Siegel Renáta Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 6,50
  • Gál Angéla 10-es Számú Általános Iskola Rus Annamária 6,40
  • Oláh Andrea Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 6,40
  • Piscoran Raymond Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 6,10
  • Glatz Kitty Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 6,00
  • Sipos Kamilla-Sarolta Hadadnádasdi Általános Iskola Szabó Mónika 6,00

Nyolcadik osztályosok

  • Donca Anikó Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 9,40 II. díj
  • Antal-Juszel Ingrid Kalazanci Szent József Líceum, Nagykároly Hargitay Erzsébet 9,30 III.díj
  • Akkerman Zoltán Kalazanci Szent József Líceum, Nagykároly Hargitay Erzsébet 9,20 Dicséret
  • Baliga Panna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 9,20 Dicséret
  • Hejer Hannelore Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 9,20 Dicséret
  • Pándi Blanka 10-es Számú Általános Iskola Rus Annamária 9,10 Dicséret
  • Baki Abigél 10-es Számú Általános Iskola Rus Annamária 9,05 Dicséret
  • Kiss Fanni Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 9,05 Dicséret
  • Bartha Szilvia Adrienn Avasújvárosi Általános Iskola Gázsa Tünde 9,00 Dicséret
  • Cuculeanu Cristian Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 8,90 Dicséret
  • Bartha Natália Csomaközi Általános Iskola Burja-Veinberger Melinda 8,85 Dicséret
  • Miklovics Anna Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,85 Dicséret
  • Pap-Czier Johanna Kalazanci Szent József Líceum, Nagykároly Hargitay Erzsébet 8,85 Dicséret
  • Botos Péter Gencsi Általános Iskola Pinkovszki Melinda 8,75 Dicséret
  • Holl Vivien Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 8,75 Dicséret
  • Bogdán Bianka Halmi Általános Iskola Papp Erika 8,65 Dicséret
  • Görög Anita Vasile Lucaciu Általános Iskola, Nagykároly Belényi Andrea 8,65 Dicséret
  • Nagy Viktória Bogdándi Petri Mór Általános Iskola Szabó Zita 8,65 Dicséret
  • Nagy Zsuzsa Bogdándi Petri Mór Általános Iskola Szabó Zita 8,55 Dicséret
  • Tamás Dóra Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 8,50 Dicséret
  • Mátyás Aileen Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 8,45
  • Mészáros Tamara Bogdándi Petri Mór Általános Iskola Szabó Zita 8,30
  • Tarr Blanka Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 8,30
  • Somogyi Alíz Nagykárolyi Elméleti Líceum Fazakas Erika 8,25
  • Branner Márk-Kristóf Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 7,95
  • Garda Gréta Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 7,95
  • Lukács Gabriella Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fisár Erika 7,95
  • Papp Natália Zsófia Szamosdarai Általános Iskola Versényi Krisztina 7,95
  • Kala Szintia Avram Iancu Általános Iskola Bodea Gál Eszter 7,85
  • Mezei Vivien Mircea Eliade Általános Iskola Fehér Renáta 7,85
  • Sike Zsuzsanna 10-es Számú Általános Iskola Rus Annamária 7,80
  • Papp Edwina Mikolai Gellért Sándor Általános Iskola Bohonyi Imola 7,70
  • Tarța Barbara Kökényesdi Általános Iskola Kallós Orsolya-Enikő 7,70
  • Fehér Anna Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 7,65
  • Lucaci Abigél Kökényesdi Általános Iskola Kallós Orsolya-Enikő 7,65
  • Siegel Rebeka Hadadi Wesselényi Általános Iskola Jámbor Tibor 7,40
  • Bántó Fanni Eszter Börvelyi Általános Iskola Végh Ibolya 7,05
  • Szabó Gergő Hadadnádasdi Általános Iskola Szabó Mónika 7,05
  • Kocsis Barbara Szamoskrassói Általános Iskola Erdei-Árva Erika 6,50

Kilencedik osztályosok

  • Finta-Fekete Eszter Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Heinrich Andrea 9,80 I. díj
  • Koszma Melinda Elméleti Líceum Szabó Csilla 9,70 II.d íj
  • Pesek Adrien Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Heinrich Andrea 9,50 III. díj
  • Hevele Dorothy Anna Elméleti Líceum Szabó Csilla 9,25 Dicséret
  • Mészáros Petra Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 9,10 Dicséret
  • Polacsek Eszter Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bagosi Ilona 9,00 Dicséret
  • Corbeanu Nóra Diana Elméleti Líceum Szabó Csilla 8,85 Dicséret
  • Nagy Tímea Kölcsey Ferenc Főgimnázium Pataki Enikő 8,80 Dicséret
  • Erdei Eszter Brigitta Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fórizs Enikő 8,60 Dicséret
  • Tóth-Vizer Blanka Elméleti Líceum Szabó Csilla 8,55 Dicséret
  • Liszkai Dorka Kölcsey Ferenc Főgimnázium Pataki Enikő 8,50 Dicséret
  • Schvarzkopf Viktória Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fórizs Enikő 8,50 Dicséret
  • Tarr Regina Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bagosi Ilona 8,25
  • Varga Veronika Kölcsey Ferenc Főgimnázium Pataki Enikő 8,20
  • Szabó Szilvia Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bagosi Ilona 8,15
  • Dani Alexandra Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 8,10
  • Kálai Előd Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bagosi Ilona 8,00
  • Kulcsár Izabella Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bagosi Ilona 8,00
  • Löchli Tekla Filoména Kalazanci Szent József Líceum Kiss Hajnalka 7,90
  • Muhi Andrea Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fórizs Enikő 7,90
  • Kocsis Anett Anna Kalazanci Szent József Líceum Kiss Hajnalka 7,80
  • Popelmájer Sandra Kalazanci Szent József Líceum Kiss Hajnalka 7,50
  • Torner Tamara Kalazanci Szent József Líceum Kiss Hajnalka 7,25
  • Varga Roxana Kalazanci Szent József Líceum Kiss Hajnalka 7,25

Tizedik osztályosok

  • László István Nagykárolyi Elméleti Líceum Putovits Tünde 9,70 I. díj
  • Balogh Ádám Csaba Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Czier Andrea 9,50 II. díj
  • Jánk Péter Barnabás Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Czier Andrea 9,25 III. díj
  • Kințel Alexandra Nagykárolyi Elméleti Líceum Putovits Tünde 9,25 III. díj
  • Galambosi Krisztina Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Czier Andrea 9,00 Dicséret
  • Santa Dániel Nagykárolyi Elméleti Líceum Putovits Tünde 8,50 Dicséret
  • Dicső Dorottya Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szász Anikó 8,40
  • Tepfenhart Beatrix Kölcsey Ferenc Főgimnázium Pataki Enikő 8,20
  • Deac Barbara Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 8,00
  • Muszka Botond Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 8,00
  • Szilágyi Tekla Kölcsey Ferenc Főgimnázium Pataki Enikő 7,80

Tizenegyedik osztályosok

  • Tasnádi Tímea Kölcsey Ferenc Főgimnázium Téglás József 9,70 I. díj
  • Tivadar Zita Kölcsey Ferenc Főgimnázium Téglás József 9,50 II. díj
  • Balog Alexandra Elméleti Líceum Szabó Csilla 9,00 III. díj
  • Varga Viktória Református Gimnázium Gál Gyöngyi 8,30
  • Krakó Rudolf Református Gimnázium Varga Bressel Christiane 8,20
  • Markocsán Alexandra Református Gimnázium Gál Gyöngyi 8,00
  • Büte Orsolya Református Gimnázium Gál Gyöngyi 7,20
  • Szász Boglárka Református Gimnázium Gál Gyöngyi 7,00

Tizenkettedik osztályosok

  • Képíró Dorottya Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bagosi Ilona 9,30 II. díj
  • Tabi Boglárka Nagykárolyi Elméleti Líceum Putovits Tünde 8,70 Dicséret
  • Sepler Kinga Aliz Nagykárolyi Elméleti Líceum Putovits Tünde 8,40
  • Filip Rebeca Adela Nagykárolyi Elméleti Líceum Putovits Tünde 8,00.