A legjobb matekosok e vidéken

A hétvégén tartották meg Nagykárolyban a Petkes Gergely matematikai emlékversenyt. Az eredményekkel szolgálunk.

5. osztály

  • Susan Alexandra              I.             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Dandos Giulia    II.            Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Bontea Mark     III.           Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Bokor Titanilla   D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Sikolya Ana        D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Someșan Milan D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Gaspar Paul        D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Chiorean Casian               D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

6. osztály

  • Rusu Luca            I.             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Varga Janis         II.            Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Balogh Roland Péter      III.          Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Cuciuvan Lucas D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Budusan Rares  D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Goras Mihaela  D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Kiss Rebeka       D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Morosanu Mihaela         D             Mircea Eliade Általános Iskola
  • Mák Andor         D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

7. osztály

  • Szabó Thalmeiner Balázs              I.             Kölcsey Ferenc Főgimnázium
  • Serba Oana        II.            Mircea Eliade Általános Iskola, Szatmárnémeti
  • Vachter Haneleolore      III.          Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Karikás Mátyás D             Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • Nagy Júlia Abigél              D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Halász Áron        D             Kalazanci Szent József Líceum, Nagykároly
  • Láng Blanka        D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Sárvári Zsófia     D             Kölcsey Ferenc Főgimnázium
  • Csobi Blanka Barbara     D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Kinczel Vivien    D             Kálmándi Általános Iskola
  • Simon Benjámin              D             Szatmárnémeti Hám János Líceum

8. osztály

  • Petcu Tudor       I.             Nagykárolyi Vasile Lucaciu Általános Iskola
  • Antal Mátyás     II.            Kölcsey Ferenc Főgimnázium
  • Nagy Boglárka   III.           Kölcsey Ferenc Főgimnázium
  • Suta Georgian   D             Szamosdobi Általános Iskola
  • Fazakas Csenge D             Kölcsey Ferenc Főgimnázium
  • Naghi Valentin D             Szamosdobi Általános Iskola
  • Erdei Kristóf       D             Mezőfényi Általános Iskola
  • Kurucz Kristóf   D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

9. osztály

  • Akkerman Zoltán             I.             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • ScheflerTamás  II.            Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • Biro Briana         III.           Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Fehér Anna        D             Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • Pap Czier Johanna           D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Görög Anita       D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Schrepler Evelyn              D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Molnar Patric    D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

10. osztály

Muszka Csaba   I.             Nagykárolyi Elméleti Líceum

Tóth-Vízer Blanka            II.            Nagykárolyi Elméleti Líceum

Mészáros Petra III.           Szatmárnémeti Református Líceum

Molnar Andreea              D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

Fischer Mátyás D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

Juhász Balázs     D             Szatmárnémeti Református Líceum

Reitler Alex        D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

11. osztály

  • GittingerAndrás               I.             Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • BorosCsaba        II.            Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • Czier Norbert    III.           Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Nagy Zsolt           D             Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • SzabóThalmeinerBence D             Szatmárnémeti Hám János Líceum
  • Danciu Alexandru            D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Pleșca Evelyn    D             Nagykárolyi Elméleti Líceum

12. osztály

  • Krakó Rudolf      I.             Szatmárnémeti Református Líceum
  • Erdei Julia           II.            Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Gózner Márk     III.           Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Petkes Kinga      D             Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Szabó Roland     D             Szatmárnémeti Református Líceum.

Különdíjat kapott

  • Pázmán Henrietta – Fényi István Általános Iskola, Kaplony
  • Czumbil Máté – Fényi István Általános Iskola, Kaplony
  • Kinczel Vivien – Kálmándi Általános Iskola
  • Suta Georgian – Szamosdobi Általános Iskola
  • Akkerman Zoltán – Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Rusu Luca – Nagykárolyi Elméleti Líceum.