23 C
Nagykároly
2026. 06. 22.

A nagykárolyi oltóközpontban 5500 személyt oltottak be eddig

A március 15-ei nyitás óta, 5500 személyt oltottak be Nagykárolyban, a Iuliu Maniu Szakképző Líceumhoz tartozó sportteremben kialakított oltóközpontban.

Az itt beoltott személyek a PfizerBionTech vakcinát kapták. Az összesített adatok nem csak nagykárolyi, hanem a környező településekről regisztrált, majd oltásban részesült személyek számát is magukba foglalják, olvasható a Nagykárolyi Polgármesteri Hivatal közösségi oldalán megjelentetett közleményben.

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading