Bikfalvi Zsolt Face to Face című egyéni fotókiállítását immár Nagyváradon is meg lehet tekinteni. A Sebes-Körös-menti város filharmóniaépületének aulájában pénteken nyílt meg a károlyi fotóművész tárlata.
A mostani kiállítás kettő, a nemzetközi fotográfiában elismert egyesület, az EuroFoto Art Nemzetközi Szövetség és az IUP ( International Union Of Photographers) védnökségével rendelkezik. Az esemény a szervezői: a Nagyváradi Varadinum Fotóklub, a Nagyváradi Állami Filharmónia és a nagykárolyi Vénig László Fotóklub.
A felvételeinket a nagykárolyi Botos Ferenc készítette.


You must be logged in to post a comment.