Cáfolja az egészségügyi miniszter azokat az információkat, miszerint a kormány az orvosi bérek csökkentésére készül.
Egy Facebook-bejegyzésben Vlad Voiculescu azt írja, látogatást tett szombaton egy oltóközpontnál és egy kórháznál, és itt értesült arról, hogy egyes „felelőtlen személyek” azt a hamis információt terjesztik, hogy a kormány az orvosok fizetésének csökkentésére készül.
„Nem volt szó erről sem a kormányban, sem a koalícióban. Az egészségügyi minisztérium álláspontja világos ezzel kapcsolatban: szó sem lehet róla” – fogalmaz bejegyzésében a tárcavezető. AGERPRES



You must be logged in to post a comment.