26.8 C
Nagykároly
2026. 06. 23.

Farsang van, örüljünk!

Nagyszámú részvevővel, igazán jó hangulatban tartotta meg idén a farsangi bálját a Romániai Magyar Demokrata Szövetség nagykárolyi szervezete. Az alkalmon a mezőfényi Live Band együttes biztosította a zenét, és fellépett Varga Feri & Balássy Betty.

„A bál fontos kell legyen minden jó kedélyű ember életében. Amúgy a nagykárolyi RMDSZ farsangi bálja igazán nagy hagyománnyal rendelkezik. Persze hasonló mulatságokat sokat tartanak, azonban most van itt a bálozás ideje. De hát körül kell nézni a teremben, és látható, hogy igen sokan vagyunk. Szükség van erre a bálra. Én minden évben itt vagyok, nem is hiszem, hogy hiányoztam valaha… Annak persze külön örülök, hogy új arcokat, fiatalokét láthatom” – mondta el érdeklődésünkre Kovács Jenő, a nagykárolyi RMDSZ elnöke. Összegzésként hozzátette: „A bál egy olyan rendezvény, amelybe nem kell a politikát belekeverni, és a gondokat sem kell ‘elhozni’, hanem örülni kell annak, hogy farsang van.”

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading