19.6 C
Nagykároly
2026. 06. 22.

Ferenczi-tárlat a kastélyban

Ferenczi Imola és Stefan grafikáiból és festményeiből nyílt január 22-én, szerdán 15 órai kezdéssel kiállítás a nagykárolyi Károlyi-kastélyban.

A megnyitó keretében Dragoș Georgescu, Adrian Ștefănuți és Fastus József, a Gróf Károlyi Idegenforgalom-népszerűsítő Központ munkatársai, továbbá Gergely Csaba, a Szatmár megyei képzőművész-egyesület vezetője, valamint Kóter László szobrászművész szólt a megjelentekhez. A többféle témájú és technikájú alkotás között a kiállítók gyermekének műveit is megtaláljuk.

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading