Folytatva a korábbi évek hagyományát, a Csanálosi CSIK Kulturális Egyesület tagjai idén is megszervezik „Vacsora fehérben” elnevezésű estjüket. A kötetlen beszélgetéssel, vidám nótázással egybekötött eseményre minden érdeklődőt szeretettel várnak!

„Öltözzünk fehérbe idén is, hozzuk magunkkal kedvenc finomságainkat, és töltsünk el együtt egy kellemes nyári estét! Batyus vacsora, jó társaság, harmonikaszó, nótázás, fagyi, meglepetés desszert. Szeretettel várunk mindenkit!”- írják felhívásukban.


You must be logged in to post a comment.