A Nők a tükörben előadássorozat következő alkalmán a karácsonyi ünnepek előtti készülődés témakörét járják körbe az érdeklődők. Útitársuk Lepedus István lesz. A „Karácsony el(n)őtt” című előadásra december 12-én, 18.00 órától kerül sor a Szentlélek plébánián. Részvételi díj: 30 lej.



You must be logged in to post a comment.