„Nem vagyunk tökéletesek – de minden nap arra törekszünk, hogy jobbak legyünk.” Otthon, Renátánál elnevezéssel új palacsintázó nyílt Nagykárolyban a hónap elején. Körvonalazódik, hogy melyik nap, milyen finomsággal várják az ügyfeleket.
- Hétfőn: töltött kifli (sajttal, mákkal, finettivel vagy édességgel);
- kedden strudli;
- szerdán csigák (kakaós, fahéjas, vaníliás, kókuszos);
- csütörtökön szintén töltött kifli (sajttal, mákkal, finettivel vagy édességgel);
- pénteken strudli;
- szombaton pedig rácsos tészta (mákos, almás, lekváros).
A Vasile Lucaciu, azaz a Nagyhajdúváros utcán, ott, ahol korábban is palacsintázó üzemelt, nos, ott találjuk meg ezeket az igazán finom harapnivalókat találunk. Olyan finomakat – mondja Renáta, a szakács –, amilyet egykor a nagymamák készítettek. Kávé, üdítő is vár a betérőkre. Jöjjön el Ön is, kóstolja meg, amit megkíván, s akkor bizonyára ismét jönni fog – zárja mondandóját Renáta.
A jeligéjük: „Nem vagyunk tökéletesek – de minden nap arra törekszünk, hogy jobbak legyünk.”

