Csak ajánlani tudja a nagykárolyiak számára is a Szécsi Pál-emlékkoncertet – nyilatkozta érdeklődésünkre Kiskasza Balázs tasnádi alpolgármester, a helyi RMDSZ elnöke. Mint ismeretes, a PMN idén Tasnádra, Nagykárolyba és Máramarosszigetre is eljut, mégpedig Gergely Róbert idézi meg a legendás énekest.
– Csak ajánlani tudom az előadást. Örömmel fogadtuk, hogy az idén először Tasnádra is eljut a PNM. Amint megtudtuk, azonnal szervezni kezdtük az előadást, s nagyjából 250 néző gyűlt össze a helyi előadóteremben. A koncert színvonalas és szórakoztató volt, hűen felidézte Szécsi Pál alakját és a kor hangulatát. Gergely Róbert produkcióját, közvetlenségét a tasnádi közönség végig vastapssal méltatta. Anézők együtt énekelték a művésszel Szécsi Pál örökzöld slágereit – fejtette ki Kiskasza Balázs érdeklődésünkre. Hozzátette: mindenképpen szeretnék, hogy jövőre is felkerüljön Tasnád a PMN palettájára.
Mindössze pár jegy van
A Partiumi Magyar Napok rendezvénysorozatának keretében idén már Nagykárolyban, Tasnádon és Máramarosszigeten is lesznek események.
Ma, augusztus 22-én Máramarosszigeten, holnap, 23-án pedig Nagykárolyban hallgathatják meg a közönség tagjai Gergely Róbertet és zenekarát. A magyarországi előadóművész nagy sikerű Szécsi Pál-emlékkoncertjével érkezik az említett városokba. A nagykárolyi közönség is hallhatja a „Csak egy tánc volt”, a „Violák”, az „Én édes Katinkám” „Karolina”, „Gedeon bácsi”, „Két összeillő ember” vagy a Szeretni bolondulásig” című örökzöld slágereket, s a dalok között Gergely Róbert több személyes visszaemlékezését is megosztja a közönség tagjaival.
Nagykárolyban jegyeket már csak az emeletre lehet váltani, s ott is csak egy-két hely maradt üresen. Az érdeklődőknek célszerű minél hamarabb jelezniük a művelődési házban, hogy igényt tartanak egy-egy helyre…



You must be logged in to post a comment.