Három nagykárolyi tanulónak sikerült kiérdemelnie azt, hogy a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny erdélyi döntőjén szerepelhessen. A megyéből amúgy hat diák jutott ki a kolozsvári döntőbe.
Az ötödik osztályosok közül Gyerkes Fruzsinának, a Kalazanci Szent József Líceum diákjának, a hetedikesek közül Domokos Blankának (képünkön), ő amúgy a nagykárolyi Elméleti Líceum diákja, míg a nyolcadikosok közül pedig a szintén kalazancis Akkerman Zoltánnak lesz lehetősége a kincses városban bizonyítani.
Sok sikert!

