21.4 C
Nagykároly
2026. 06. 26.

Sok sikert, Fruzsina, Blanka és Zoltán!

Három nagykárolyi tanulónak sikerült kiérdemelnie azt, hogy a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny erdélyi döntőjén szerepelhessen. A megyéből amúgy hat diák jutott ki a kolozsvári döntőbe.

Az ötödik osztályosok közül Gyerkes Fruzsinának, a Kalazanci Szent József Líceum diákjának, a hetedikesek közül Domokos Blankának (képünkön), ő amúgy a nagykárolyi Elméleti Líceum diákja, míg a nyolcadikosok közül pedig a szintén kalazancis Akkerman Zoltánnak lesz lehetősége a kincses városban bizonyítani.

Sok sikert!

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading