18.9 C
Nagykároly
2026. 06. 26.

Városi impressziók

A nagyváradi Gelu Vrabie fotóművész tárlatát nyitották meg ma délelőtt a Károlyi-kastély emeleti kiállítótermében.

A rendezvényen az üdvözlő szavakat Adrian Ștefănuți, a Gróf Károlyi Idegenforgalom-népszerűsítő Központ munkatársa mondott, majd Tóth István AFIAP, a nagyváradi Tavirózsa Fotóklub elnöke, a szintén a Sebes-Körös-parti városban székelő EuroFotoArt Egyesület elnöke szólt az egybegyűltekhez. Szintén így tett a kiállító fotóművész is. A megnyitó keretében muzsikaszóval kedveskedett Thurzó Sándor József brácsaművész.

A tárlat keretében 35 város mozzanatot megörökítő fényképalkotást lehet megtekintenünk — a képek szerte Európában készültek. A Városi impressziók című tárlat nagykárolyi jelenlétében szerepet vállalt a turisztikai központ és a Nagykárolyi Kulturális Igazgatóság. Két héten keresztül lehet megtekinteni a kiállítást.

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading