26.8 C
Nagykároly
2026. 06. 23.

Zöldséggel segíteni

Az Împreună–Egymásért Egyesület két ládát helyezett ki ma, pénteken a városi piac területén azzal a céllal, hogy ezekbe olyan tartós élelmiszereket, zöldségeket és gyümölcsöket helyezzünk, amikre talán mégsem lesz szükségünk.

Lisztnek, olajnak, rizsnek, bárminek örülnek, amit az egyesület önkéntesei kivisznek azokhoz a családokhoz, amelyeknél különösen nagy örömöt szerez majd.

A reggeli órákban még csak pár zöldség és gyümölcs volt a ládában, egyik zacskóban a paradicsom mellett pedig még pénz is várta, hogy délutánra egy szegény családhoz kerülhessen. Remélhetőleg a későbbi órákban többen is segítőkészek voltak, és megteltek a ládák. Mi magunk is besegítettünk egy kis zsák burgonyával.

Fotó és szöveg: Fülöp Csaba

1 2

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading