A kastélykertben kidőlt egy fa, azaz egy nagy, pár száz kilogrammos ág tört le. Nem volt vihar mostanság. Az indokolt fakivágásnak, a rendezésnek persze ennek ellenére is vannak ellenzői… Ők jobban értenek hozzá, mint a szakemberek?
Kép és szöveg: Fülöp Csaba
You must be logged in to post a comment.