Ismét Nagykárolyban mutatják be alkotásaikat a megye képzőművész-egyesületének tagjai. Egész pontosan harmincnégy alkotó műveiben gyönyörködhetünk két héten keresztül a Károlyi-kastély földszinti kiállítótermében.
A Szatmári Képzőművészek Egyesülete mostani tárlatának avatóján elhangzott egyebek között az is, hogy Nagykároly a megye kulturális központja. Az egyesület több mint hatvan aktív tagjából ezúttal 34-en állítottak ki, sokuk persze károlyi, illetve környékbeli. A megnyitón énekkel szolgált Volfer Vanessa, versmondással pedig Szökőcs Zsófia.
A tárlatot érdemes megnézni!


You must be logged in to post a comment.