19.6 C
Nagykároly
2026. 06. 22.

A megye kulturális központja

Ismét Nagykárolyban mutatják be alkotásaikat a megye képzőművész-egyesületének tagjai. Egész pontosan harmincnégy alkotó műveiben gyönyörködhetünk két héten keresztül a Károlyi-kastély földszinti kiállítótermében.

A Szatmári Képzőművészek Egyesülete mostani tárlatának avatóján elhangzott egyebek között az is, hogy Nagykároly a megye kulturális központja. Az egyesület több mint hatvan aktív tagjából ezúttal 34-en állítottak ki, sokuk persze károlyi, illetve környékbeli. A megnyitón énekkel szolgált Volfer Vanessa, versmondással pedig Szökőcs Zsófia.

A tárlatot érdemes megnézni!

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading