Van képünk hozzá! Anziksz Nagykárolyról 2016. 04. 04. Fülöp Csaba készített meseszép fotókat egy igazán szép és békés városról. Íme! Előző cikkElismerésünk, Patrik!Következő cikkSok boldogságot, Renáta és Patrik!
You must be logged in to post a comment.