20.6 C
Nagykároly
2026. 06. 22.

Elismerésünk, Patrik!

Európa-bajnokságon szerepeltek hétvégén a nagykárolyi karatékák. A Sakura Sportklub növendékei a Nürnbergben megrendezett Eb-n bizonyították a tudásukat – 25 ország több mint 950 sportolójával egyetemben.

A román válogatott tagjaiként Knecht Vivien, Mateș Șerban, Ruje Antonio, Medvei Edvin, Knecht Patrik szerepelt, és edzőik, Dărăban Gheorghe és Engber Ingrid kíséretében utaztak a versenyre.

Dobogós helyezést Knecht Patrik ért el, ő a 10–11 évesek között, a +35 kg-os súlycsoport kumite (küzdelem) kategóriájában lett bronzérmes. Ugyancsak ő a 10-11 évesek között a katában (küzdelem képzelt ellenfelekkel) az 5. helyen zárt a népes mezőnyben.

Knecht Vivien junior lányok kumite, Mateș Șerban junior férfi kumite, Ruje Antonio kadett kumite és Medvei Edvin minikadett kumite kategóriában indult, az első 8 közé jutás mindegyiküknek sikerült, de sajnos dobogós helyezést nem értek el.

„Nem volt ez a legeredményesebb versenyünk, de folytatjuk a felkészülést, hiszen a következő két hónap során több versenyen is részt veszünk. A legközelebbi verseny a Temesváron megrendezett Bánáti Kupa lesz, amelyen a fentebb említett haladók mellett az Engber Ingrid által edzett kezdők is tatamira, küzdőtérre lépnek.

Köszönet támogatóinknak: Taygan Metal Press Kft-nek, Promat Comimpex Kft-nek, Assist-Trend Servetele Kft-nek, Agrotex Kft-nek, Marius Mold 2005 Kft-nek, Alconor Company Kft-nek, a Popovici Vasilica ügyvédi irodának.

Edzéseinken továbbra is várjuk mindazok jelentkezését, 4 éves kortól, akik szeretnék megismerni ezt a sportot. Felső korhatár nincs, a karatét soha nem késő elkezdeni. Edzéseink helyszíne: a nagykárolyi 3-as iskola tornaterme, hétfőn, kedden, szerdán 18 órától, csütörtökön 17.30-tól, valamint a kaplonyi tornaterem, hétfőn és szerdán 16. 30-tól” – áll a sportklub közleményében.

2

error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading