A Nagykárolyi Kulturális Igazgatóság és a Gróf Károlyi Idegenforgalmat-népszerűsítő Alapítvány munkatársainak idei, cipősdoboz ajándékgyűjtési akciója végéhez ért. Kiosztották a beérkezett ajándékokat.

A Nagykárolyi Kulturális Igazgatóság és a Gróf Károlyi idegenforgalmat-népszerűsítő Alapítvány munkatársai köszönik az idei évben felajánlott ajándékokat és tudatják: mindegyiket sikerült célba juttatni. Ezúton is boldog karácsonyt kívánnak mindenkinek!


You must be logged in to post a comment.