32.2 C
Nagykároly
2026. 06. 26.

Ne pazaroljuk az ivóvízet! – ezt kéri a szolgáltató

Az Apaserv Regionális Vízszolgáltató Vállalat tájékoztatja a lakosságot, hogy a kánikulai időszakban fokozottan ügyelni kell a felelős vízhasználatra. Kérik, hogy a vezetékes ivóvizet ezekben a napokban ne használják kertek öntözésére, valamint kerüljék a túlzott vízfogyasztást, mivel fennáll a veszélye annak, hogy a vízhálózatban csökken a nyomás, illetve egyes területeken átmeneti ivóvízhiány alakulhat ki.

Kérik, hogy a vezetékes vizet kizárólag a mindennapi alapvető szükségletek kielégítésére használják.
Az Apaserv Vállalat vezetősége köszöni a megértést!
error: Content is protected !!

Discover more from Nagykárolyi Anziksz

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading