Az Apaserv Regionális Vízszolgáltató Vállalat tájékoztatja a lakosságot, hogy a kánikulai időszakban fokozottan ügyelni kell a felelős vízhasználatra. Kérik, hogy a vezetékes ivóvizet ezekben a napokban ne használják kertek öntözésére, valamint kerüljék a túlzott vízfogyasztást, mivel fennáll a veszélye annak, hogy a vízhálózatban csökken a nyomás, illetve egyes területeken átmeneti ivóvízhiány alakulhat ki.

Kérik, hogy a vezetékes vizet kizárólag a mindennapi alapvető szükségletek kielégítésére használják.
Az Apaserv Vállalat vezetősége köszöni a megértést!


You must be logged in to post a comment.