Zöldséggel, gyümölccsel és/vagy tartós élelmiszerrel segíthetünk.
Az Împreună–Egymásért Egyesület két ládát helyez ki holnap, pénteken a városi piac területén. Ezekbe helyezhetjük be azokat a gyümölcsöket, amikre talán mégsem lesz szükségünk.
Lisztnek, olajnak, rizsnek, bárminek örülnek – tudtuk meg az egyesület vezetőjétől, Lőrincz Zoltántól, aki elmondta, hogy a piacvezetőség örömmel karolta fel a kezdeményezést, és biztosított helyet számára. A ládákat kora reggeltől körülbelül 13 óráig találjuk a piacon, utána – még a délután során – kiviszik azokhoz a családokhoz, amelyeknél különösen nagy örömöt szerez majd.
Akinek van rá lehetősége, holnap ne egy, hanem két dinnyét vásároljon!

