2020. január 29-én, szerdán 18 órai kezdéssel a szatmárnémeti Dinu Lipatti Filharmónia szimfonikus hangversenyt tart a Nagykárolyi Városi Színházban.
A koncert a bérlet második előadása, a fennmaradt helyekre 21 lejes áron jegyek válthatók a Nagykárolyi Művelődési Központ irodájában.



You must be logged in to post a comment.